Etherlords

iOS için Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 94.8 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma NIVAL, INC.
Etherlords; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kıyamet sonrasında yıkıma uğrayan farklı dünyaların hikayelerine tanık olacağınız oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.

EtherlordsiOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, kıyamet sonrasında yıkıma uğrayan farklı dünyaların hikayelerine tanık olacağınız oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.

Etherlords oyununda kıyamet sonrasında yıkıma uğrayan farklı dünyaları ziyaret ederek gizemlerini çözmelisiniz. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Zira yol boyunca bir çok engel ile karşılaşacaksınız. Bu engelleri kendi kurduğunuz ve geliştiridiğiniz canavar ordunuzla kolayca aşabilirsiniz.

Oyunda temel amacınız farklı türlerden canavarları toplamak ve ordunuza dahil etmek. Topladığınız canavarlar ile 3 kişilik takımlar oluşturabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz de çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla oynama imkanına sahipsiniz.

Strateji ve rol yapma oyunlarını seven oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Etherlords oyununu mutlaka denemelisiniz.

Etherlords indir
DİĞER SÜRÜMLER